Dvacátý rok svého působení načaly Notičky tradičně na třebaňském masopustu, a to druhou únorovou sobotu.

Na začátku března se výkvět Notiček představil na koncertě vítězů mezinárodních soutěží v řevnickém Zámečku.

Čtvrtou březnovou sobotu jsme zahráli na vynášení Morany ve Všenorech.

Velikonoční koledování den po Aprílu se rekordně protáhlo: začali jsme tradičně v půl osmé ráno a skončili až těsně po šesté. Velkolepé občerstvení se opět podávalo u Ledvinků a Řezáčů. Existuje video z akce, ale hlavní cenzor ho neschválil...

V sobotu 7.4. se konal Hudební ples, v řevnickém Liďáku nám opět pomohl osvědčený Ideal Band. V rámci překvapení jsme předvedli hudebně-taneční číslo inspirované filmem Ledové království a o půlnoci i to nejlepší z Limonádového Joea, včetně kankánu.

O týden později jsme zahráli na svatbě naší bývalé hornistky Míši Macourkové.

První květnovou neděli jsme představili Seifertovy zhudebněné básně a pásmo Ptačí svatba na mezinárodním folklorním festivalu Tuchlovická pouť. Video ZDE.

Festival Staročeské máje jsme zahájili ve Všeradicích a Svinařích 12. května. O dalších víkendech následovaly Zadní Třebaň a Lety.

Ve čtvrtek 24. května vystoupila řada Notiček na festivalu ZUŠ Open v řevnickém lesním divadle coby součást orchestru, který zahrál několik hitů divadla Semafor.

Semaforský repertoár jsme si zopakovali i druhou červnovou sobotu v rámci Mixfestivalu řevnické ZUŠ.

Týden nato jsme v lesním divadle v Řevnicích oslavili dvacet let existence Notiček. Na pódiu se vystřídaly všechny generace souboru se svými primáškami. Vrcholem koncertu 20 let radosti s Notičkami byl křest nového CD Mamince, s nímž nám pomohla paní doktorka Klára Seifertová, vnučka Jaroslava Seiferta. Po koncertu následovalo nespoutané veselí, když jsme se o něco dříve než obvykle rozloučili se školním rokem. Video z koncertu najdete TADY.

Koncert orámovala tři představení Divotvorného hrnce. Derniéra se konala v neděli 17. června. Za Dianku Šeplavou, která se omluvila pro očekávané mateřské povinnosti, zaskočila v roli Káči Lucka Flemrová.

Notičky netradičně se tentokrát konaly netradičně v pátek -- 22. června.

Copyright (c) 2013 Notičky