Prvním vystoupením roku 2023 bylo tradiční hraní v maskách na masopustu v Zadní Třebáni 18. února.

Poslední březnovou sobotu jsme se sešli ve Společenském domě v Zadní Třebani k jubilejnímu 20. Hudebnímu plesu. Coby překvapení jsme si připravili vlastní úpravu oblíbené filmové pohádky Tři bratři a taneční číslo na motivy filmu Horečka sobotní noci. K tanci i poslechu nás doprovodil osvědčený IdealBAND z Rakovníka a v rámci plesu jsme se rozloučili s Kiki Střasákovou.

Na Velikonoční pondělí 10. dubna jsme vyrazili na tradiční koledu po Řevnicích. K obědu byla polévka u Ledvinků. Končili jsme v časovém limitu, nikdo se nezranil.

První květnovou neděli jsme se představili na mezinárodním folklorním festivalu Tuchlovická pouť, kde jsme předvedli mimo jiné oprášené pásmo Cibuláři a zahráli ve spolupráci s folklorním souborem Rokytka z Rokycan.

V květnu jsme se rovněž tradičně představili na festivalu Staročeské máje v Berouně a Hlásné Třebani a na májovém jarmarku v Litni.

V sobotu 20. května jsme v rámci Mixfestivalu řevnické ZUŠ předvedli naše plesové zpracování Tří bratrů.

Dva červnové víkendy (9-11, 16-18) jsme strávili v řevnickém Lesním divadle reprízami Šíleně smutné princezny. Celkem našich 13 představení vidělo na 1800 diváků. Druhou sobotu se v Lesňáku konalo tradiční rozloučení se sezónou, notičkové Prase. Tři dny po předání divadla jsme se sem vrátili k poslednímu rozloučení s osvětlovačem a dobrou duší divadla Jirkou Vitoušem.

V pátek 23. června jsme uspořádali tradiční vystoupení Notičky netradičně, kde členové souboru předvedli, co se naučili v ZUŠce.

O den později jsme vyztužili coby sbor zpěváka a kytaristu Petra Bendeho na festivalu Porta 2023 v Lesňáku. Můžete se podívat na ZÁZNAM, Notičky začínají v čase 11:28:40.

Už poosmé jsme vyrazili na letní soustředění do hotelu Albert v Pasekách nad Jizerou. Zkoušela se hlavně pastorela s pracovním názvem Sudovka, kterou pro Notičky (a Lenku Kolářovou) složil Honzík Martínek. Deníček ze soustředění je k nahlédnutí ZDE, fotky si můžete prohlédnout TADY.

Copyright (c) 2013 Notičky